43 mistrovských medailí z haly

4. 3. 2022

V sobotu 22.1.2022 se uskutečnilo za přísných covidových opatření Mistrovství Karlovarského kraje v hale kategorií žactva, dorostu, juniorů a dospělých.

Aktuální covidová situace a spousta karantén dětí ze škol velice ovlivnila počty startujících a tak se postupně od přihlášek směrem ke dni konání počty startujících velmi snižovaly. Medailí jsme posbírali hodně, ale víme dobře, že hodně soupeřů i našich závodníků chybělo. Nicméně padlo několik skvělých výkonů, hodně osobních rekordů, jak halových tak absolutních.

👉Poděkování patří všem dětem, které se zúčastnily bez toho, zda si domů medaili odvezly na krku nebo o ní jen bojovaly, posbíraly další cenné zkušenosti a v zimním období okusily pražskou halu ve Stromovce.

👉Poděkování trenérům za přípravu dětí a také za jejich asistenci při závodech.

Nejúspěšnějším závodníkem z pohledu výkonů se stal jednoznačně dorostenec Lukáš Krbec /2006/, který si vytvořil nová osobní maxima na 60 m 7,27 a na 200 m 22,97 🏆 a bude tak vysoko v českých tabulkách.

Excelentně mu sekundoval jeho tréninkový kolega ještě starší žák František Trávník /2007/, který na trati 60 m zaběhl 7,48. Bohužel v cíli měl kolizi a tak již pak na 150 m nenastoupil s ohledem na celé sedřené tělo. Na šedesátce také ještě excelovala žákyně Petra Fischbachová /2007/, když cílovou pásku proťala jako první v novém osobním maximu 8,17.Mezi mladším žactvem pak ještě stojí za zmínku výkon Huga Macháčka /2009/, který vyhrál 800 m za 2:26,66.

Medaile do Karlových Varů vezou: 🥇20 zlatých – Hugo Macháček 2x, Dominik Jirsa, Petra Fischbachová 2x, František Trávník, Carla Bašistová, Kateřina Jungmannová, Magdalena Potužníková, Anna Reichová, Matyáš Prokop, Eliška Kučerová, Radek Sochůrek, Vanesa Krýslová, Maxmilian Sinjavskij, Aneta Divišová, Klára Markofová, Šimon Kraft, Annika Kopfsteinová, Petr Klíček 🥈12 stříbrných – Lukáš Krbec 2x, Gréta Andreovská, Martin Lukáš , Anna Reichová, Matěj Brabec, Štěpán Denk, Vanesa Krýslová, Kamila Maxantová, Jaroslav Ugrenovich, Barbora Kyselá, štafeta 4 x 200 m ve složení Janoušková, Reichová An., Bönischová, Fischbachová🥉11 bronzových – Carla Bašistová, Barbora Kyselá 2x, Adéla Reichová, Eva Vébrová, Sára Janoušková, Karolína Jobová, Kristýna Straková 2x, Mona EL-Kayssi, Michaela Borovičková- snad jsme na nikoho nezapomněli.

Fotky: https://triatletkv.rajce.idnes.cz/Mistrovstvi…/

Poděkování a velká gratulace celému týmu ! 🍀#mistrovstvi#hala#atletika#konecnehala#lonitonebylo#zazitky#sportemproticovidu