47 medailí z Mistrovství kraje atletických přípravek jednotlivců

7. 10. 2021

Krásné závody pro atletické přípravky se konaly v sobotu 25.9.2021 v Chodově, závod byl rovněž Mistrovstvím Karlovarského kraje předžactva jednotlivců pro rok 2021.

Trenéři si s dětmi závod velmi užili, panovalo krásné teplé počasí a tak padlo i několik velmi hezkých výkonů. Strávili jsme společně s dalšími atletickými kluby a dětmi hezkou sportovní sobotu, za to, abychom tyto dny mohli zažívat by jsme v zimě během koronaviru dali všechno !

Naše děti posbíraly celkem 47 medailí v individuálních disciplínách a 5 ve štafetách. Poděkování patří ale i těm, kteří tentokrát na stupně vítězů nevystoupali. Je dobré si uvědomit, že kdo je úspěšný v této kategorii za pár let tomu může být uplně jinak, proto i ti, kteří aktuálně koukají soupeřům na záda, by neměli ztrácet naději, za pár let mohou být na stupních nejvyšších právě oni.

Poděkování patří i všem trenérům, kteří se po celý rok dětem věnují, motivují je a učí je základy atletických disciplín, které pak mohou zúročit právě při těchto atletických soutěžích na dráze.

Výsledky: https://online.atletika.cz/vysledky/48479

Fotky: https://triatletkv.rajce.idnes.cz/Mistrovstvi_Kv_kraje…/