51 medailí pro náš klub z krajského mistrovství, opět nejúspěšnějším klubem v kraji

6. 2. 2023

51 medailí z Mistrovství Karlovarského kraje v hale pro rok 2023 přivážíme do Karlových Varů z pražské haly zásluhou našich mladých atletů v kategoriích mladšího žactva po dospělé.

Skvělá bilance na začátek sezony, padlo spousta nových osobních rekordů a viděli jsme úžasné nasazení všech našich borců. Mladší kategorie pak měli možnost v odpoledním programu dorostu, juniorů a dospělých sledovat krásné výkony, nejen našich borců z klubu, ke kterým samozřejmě vzhlíží s respektem a obdivem, ale také vidět skvělé výkony našich předních českých atletů, i to je inspirace, která do budoucna láká.

Ani nevíme, zda zvládneme všechny medailisty vyjmenovat, ale všem moc gratulujeme , bylo úžasné sledovat nasazení závodníků, především ročníky 2011 to neměly vůbec lehké po přechodu do nové kategorie mladšího žactva. Tak, jak někteří mohli slavit, někteří byli zklamaní, nás nejvíce mrzí opětovné zranění našeho nejlepšího dorostence Lukáše Krbce, který si obnovil svalové zranění a jeho další start v halové sezoně je v ohrožení.

Výsledky je možné shlédnout zde:

https://online.atletika.cz/vysledky/66825

Fotky: https://triatletkv.rajce.idnes.cz/Mistrovstvi…

Poděkování patří také všem trenérům, kteří se podíleli na přípravě našich závodníků !👍🍀