67 mistrovských medailí z Mistrovství Karlovarského kraje přípravek – předžactva

25. 9. 2022

🥇🥈🥉Mistrovství Karlovarského kraje přípravek – předžactva tedy ročníků 2011 – 2014 se uskutečnilo v sobotu 24.9.2022 za úžasného slunného počasí na chodovském atletickém stadionu za pořadatelství ŠAK Chodov. Děti si užily skvěle poslední dráhový závod sezony, makaly a užívaly si společně celý den mezi kamarády a trenéry. Všem dětem patří velká gratulace k předvedeným výkonům, padlo hodně osobních rekordů a to i velmi pěkných – hodnotných, vybojována hromada medailí a samozřejmě i další umístění, která zaslouží stejný obdiv. Kdo je úspěšný v přípravce, totiž nemusí být nutně nejlepší i v žactvu a dál. Hlavní je nyní v tomto věku, že sport a atletika baví !

Neradi bychom vyzvedli jen některé, a to nejlepší výkony, ale určitě si každý fanoušek a rodič našel výkon, který si mu zdál ten nejhodnotnější 🙂

Výsledky: https://online.atletika.cz/vysledky/65066

Fotky: https://triatletkv.rajce.idnes.cz/Mistrovstvi_kraje…/ a zde ve fotogalerii

Odvážíme si 67 individuálních medailí z toho 28 mistrů kraje a dále 7 medailí ze štafet 4×60 m !

Fotky připojujeme a doplňujeme postupně pod odkazem níže.

Na závěr patří poděkování všem trenérům, kteří se o děti starají ! 🥰🥳🤩 Lukymu, Áje, Míše, Lubošovi, Šárce, Ivce M, Ivce P, Elišce, Lucce a dalším, kteří pomáhají hlavně také s technickými disciplínami např. také panu trenérovi Dvořákovi za dálku a překážky a Áje Strakové za míček !