Atletické výzvy pro žactvo a mládež

16. 2. 2021

Pro děti a závodníky je spuštěna nová soutěž atletických výzev ! V době, kdy děti nemají možnost závodit je to šance na zpestření porovnat se s kamarády a soupeři.

Zasoutěž si, buď poctivý, vyfoť se u toho /to je především kontrola, že jsi na místě byl/, zapiš výsledky do tabulky, vše najdeš pod odkazem. A sleduj, jak si vedou tvoji kamarádi v klubu i z jiných klubů a i další sportovci, pro které jsou výzvy také otevřeny. Za svoji účast získáš odměnu od Českého atletické svazu, nejlepší v každé výzvě hodnotnou odměnu od ČAS a my jako klub přidáme také něco pro každého !

V čase, kdy mládež přichází o soutěže, přichází Český atletický svaz s alternativní závodní motivací.

Pod heslem: „Makej, sdílej, soupeř!“ #jsematlet

ATLETICKÉ VÝZVY PRO ŽACTVO A MLÁDEŽ

Jde o celorepublikovou soutěž, v rámci krajů jsou připraveny (a postupně se budou připravovat) různé atletické výzvy.Ceny z projektu „Jsem atlet“ lze získat nejen za výkony, ale také ve fotosoutěži. Jak se zapojit a zúčastnit se výzev, naleznete zde : https://www.atletika.cz/zaost…/atleticke-vyzvy-pro-zactvo/ rozklikni odkaz a vyhledej soutěž ve tvém kraji

V našem kraji je aktuálně připraveno 5 závodních výzev:

2 x Karlovy Vary

1 x Nejdek

1x Kolová

1x Pila

v každé výzvě najdeš jiné úkoly, vyber si podle libosti, nebo se klidně zúčastni více výzev ! Záleží jen na tobě

Pokud se zapojí do soutěže ještě další kluby, budou nové výzvy přibývat. Vypadá to, že v nejbližší době přibyde ještě výzva v Ostrově.

Vem si na „závod“ klidně kamaráda a soutěže zkuste spolu a můžete si vzájemně pomoct měřit časy, nezapomeň dodržovat aktuální vládní nařízení spojené s pandemií COVID 19.