Z Mikulášské haly v Praze vezeme 5 medailí

Na konci sezony jsme ještě vyrazili do Pražské haly na Olympu na oblíbenou Mikulášskou halu, kam se sjíždí závodníci z celé sezony. Byl to úspěšný sobotní výlet pro bezmála 40ku našich atletů v kategorii mladšího a staršího žactva.

Nejúspěšnější neděle byla pro mladší žákyni Kristýnu Strakovou, která si vytvořila perfektní osobák na 60 m překážek 9,68 a zanechala za sebou favoritku Kunclovou z pražského Olympu, která porážku od naší závodnice nemohla nějak rozdýchat. Ve výšce Kristýna přidala ještě bronz za 159 ve skoku vysokém, kde se skvěle prezentovali závodnice z karlovarského kraje a obsadili rovnou hned první tři místa.

Další medailí do klubové sbírky přispěli vytrvalci, když na 800 m mladších žákyň uspěla novým osobním rekordem Luisa Victoria Máj 2:28,65 a vezla bronz, stříbro pak vybojoval taktéž výborným posunem osobního rekordu starší žák Theodor Váša 2:09,23 a 3. místo Lukáš Korellus 2:12,55. Tím medailová sbírka skončila, ale na účtech jednotlivců přistálo několik skvělých výkonů, za zmínku stojí ještě 60 mpř. Vanesy Krýslové a osobní rekord 9,46, 150 m v podání Ondřeje Vančury v čase 17,81 znamenal taktéž výborný osobní rekord, stejně tak skvěle se běželi 'třístovky'.

Všem gratulujeme ! A děkujeme za skvělou reprezentaci mezi širokou škálou celorepublikových klubů !