František Trávník střihnul na Strahově skvělou stopadesátku

4. 3. 2022

Ani v neděli 13.2.2022 jsme nezůstali „doma“ a vyrazili směr pražský Strahov na Přebor Ústeckého kraje, kde naši závodníci startovali mimo soutěž, aby si ještě před republikovými šampionáty zazávodili a někteří ještě zkusili zdolat svá dosavadní maxima.
Ve většině případů se to dnes povedlo, z čehož mají trenéři obrovskou radost.
Pro začátek musíme vyzdvihnout senzační výkon staršího žáka Františka Trávníka, který aktuálně patří k TOP výkonům v ČR, 150 m za 17,72 🍀💙🍀 svěřenec Lucie Hynkové a Václava Trinera dal jasně najevo, že chce bojovat na Mistrovství ČR o jednu z medailí

Výborně si vedla také žákyně Petra Fischbachová, která si vytvořila 2 osobní rekordy na trati 60 m 8,11 a na 150 m 19,72. Carla Bašistová pak zkusila ještě atakovat svůj letošní nejlepší čas na 800 m, což se jí podařilo, rozběh na ‚půlku‘ vyhrála novým osobním rekordem 2:26,98, tímto výkonem se zařadila na 10. místo v tabulkách ČR. Matěj Denk startoval na 60 mpř, jak sám řekla, nepovedl se start a pak zaškobrtnutí na poslední překážce, léto a více závodů na dráze bude těmto disciplínám více nahrávat, takže v neděli nebyl uplně spokojen. Dorostenec František Ševčík si vylepšil osobní maximum v kouli 5 kg na 11,79 a zaběhl svou první ‚čtvrtku‘ v životě, jeho první osobák má tak hodnotu 58,32. Žákyně Michaela Buršíková se postavila na start 1500 m, chtěla běžet o něco rychleji než se podařilo, jak sama řekla, v hale se jí nedýchalo moc dobře. To jsou vše velmi dobré zkušenosti.

Závodníkům i jejich trenérům gratulujeme, další hezké výkony z nedělního snažení 🍀💙

#atletika#borec#skvelevykony#mladez#hala