TRIATLET web bannery kopie 2 kopie

TRIATLET web bannery kopie 2

atex 20

V pátek 23.8.2019 začal v Karlových Varech svátek triatlonu CITY TRIATHLON Karlovy Vary. Páteční program nabízel podívanou Českého poháru v triatlonu žactva a několik zástupců našeho klubu bylo na startu ! 
Mezi specialisty triatlonisty to pro naše multi atlety nebyla jednoduchá práce, konkurence byla velká a tak smekáme klobouk před všemi, kteří celou trať ve 3 disciplínách úspěšně zdolali. 
Chlapci 8 let - 2. místo Vládík Benda 
Chlapci 10 - 11 let - 7. místo Tedík Váša, 8. místo Hugo Macháček, 12. Tonda Bönisch a 15. místo Lukáš Korellus 
Starší žáci 14 - 15 let - 9. místo Lukáš Hamata
Dívky 10 - 11 let - 4. místo Kateřina Jungmannová, 9. místo Magdalena Potužníková 
Starší žákyně 14 - 15 let - Eliška Kučerová

Všem gratulujeme za výbornou reprezentaci našeho klubu !
Výsledky: http://www.czechtriseries.cz/results/race/3716

Foto : https://triatletkv.rajce.idnes.cz/City_triatlon_2019_KV_-_CP_zactva?

 

69027818 2231089780352709 8415923764369293312 o

V sobotu 24.8.2019 dopoledne pokračoval CITY TRIATHLON Karlovy Varydětským GEIS baby duatlonem. V tento den jsme se týmově museli rozdělit na více stran a tak nás nejspíš nebylo mnoho tak jako v předešlých ročnících, ale pro děti je to velmi oblíbená akce a i takt si jich dost s rodiči našlo čas se zúčastnit. 
Krásné bojovné výkony v běhu i na kole, úsměvy a také stupně vítězů ! Moc všem gratulujeme a děkujeme za perfektní reprezentaci 

Děti 0 - 3 roky: 
1. místo Amálka Poláková

Děti 3 - 4 roky: 
3. místo Victoria Tomášková 
5. místo Nela Urbánková

Děti 5 - 7 let: 
1. místo Elen Svobodová 
2. místo Lea Macháčková 
3. místo Eliška Vejvančická 
5. místo Sofie Oslovičová 
9. místo Anička Bendová 
3. místo Adam Kurfürst 
5. místo Jakub Kuchta 
6. místo Nicolas Tomášek 
7. místo Tobias Sacher 
16. místo Šimon Csápai

Děti 8 - 9 let: 
1. místo Irena Luprichová 
3. místo Emma Sofie Kraftová 
2. místo Tedík Váša 
3. místo Hugo Macháček 
5. místo Vládík Benda
8. místo Jakub Korellus 
14. místo Jan Brabec

Děti 10 - 12 let: 
1. místo Kateřina Jungmannová 
2. místo Magdalena Potužníková 
5. místo Antonín Bönisc 
6. místo Lukáš Korellus 
7. místo Matěj Brabec

Fotky klubové zde: https://luksando.rajce.idnes.cz/Geis_baby_duatlon_2019

IMG 5662