Koronavirové období II.

5. 11. 2020

Koronavirové období II……

Smutná bilance letošního roku, kdy již podruhé je naše sportovní činnost značně omezená. Jsme od sebe značně odloučeni, chybí nám osobní kontakt a jen mizivá menšina z našeho klubu je nyní schopná zvládat trénink v max. dvojicích v přírodě. Co se dá dělat…..

Žactvo a starší závodníci dostávají tréninkové plány, trénují ve dvojicích, v podzimním přípravném období využívají les a přírodu, další skupiny dostávají tréninkové plány, výzvy od trenérů a také výzvy v podání závodů na čas. Pro mladší atletickou přípravku a také pro naší školičku jsou teď tréninky společně ve skupinkách a z trenéry zakázané. Snažím se hledat další možnosti a tak jsme zkusili první ON-LINE tréninky. A měl velký úspěch. Proto pro naše členy chystáme i další takové tréninky, inspirace, posilování,kruháče, cvičení, hry, strečink a také např. inspirace na používání masážního válce….. a to pro všechny věkové kategorie.

Za pomoc při natáčení děkujeme našim starším závodníkům, kteří nám v této oblasti velmi pomohli a vrhli se do ukázek opravdu jak se říká po hlavě !

Informace o připojení se na online tréninky najdete v informační skupině pro rodiče a v dalších informačních kanálech jednotlivých tréninkových skupin 🙂

Tohle období není žádná sranda, nabízejí se otázky…. připravíme se kvalitně ? příští rok čeká naši mládež letní olympiáda dětí a mládeže v Olomouci… dokážeme je u atletiky udržet ? jak dlouho jsou děti v takovém režimu fungovat, připravovat se, jak dlouho je to takhle bude bavit ??? 🧐 nikdo neví

DRŽÍME VŠEM PALCE A TĚŠÍME SE NA VÁS nyní alespoň u obrazovek, kde jste nás svou účastí opravdu MOC povzbudili 🤩 a my vás snad také !