Mistrovství Karlovarského kraje předžactva se uskutečnilo na pražském Strahově a my vezeme 60 medailistů

19. 2. 2023

Mistrovství kraje predžactva v hale je za námi. Akce kterou si přípravka vždy jednou za rok v hale užije, se nezapomíná ! Naše děti bojovaly a také si užily společně prima den se svými trenéry a kamarády, sbíraly nové zkušenosti a také medaile !

My jsme na ně hrozně pyšní. Ke sportu se nám daří přivést spoustu děti a když se tak koukáme kolem sebe, je to v dnešní době strašně důležité, jen tak se nepoflakovat a něčemu se ve volném čase věnovat ! Děkujeme za skvělou reprezentaci, výčet medailí, úspěchů a všechny fotky našich dětí přidáme po víkendu.

Ale dnes opravdu všem více než 80ti dětem děkujeme !

souhrnný výčet výsledků:

Máme za sebou sérii halových závodů, jedním z posledních závodů bylo sobotní Mistrovství Karlovarského kraje předžactva v hale, které se uskutečnilo na pražském Strahově.

Měli jsme v plánu vézt na Strahov co nejvíce našich dětí z přípravky, chtěli jsme dopřát nejlepe uplně všem dětem 2012 – 2015 tu možnost zažít velký závod a ještě v hale, která u nás ve městě ani v kraji není ! Všechny jsme samozřejmě nenalákali, ale dětí odjelo dost ! Chceme dávat příležitost všem závodit, ne jen těm nejlepším, protože nikdy nevíme, co bude za pár let.

Nakonec se nám i krásně dařilo, děti makaly, soutěžily, užily si krásný den se svými kamarády a trenéry.

Přivezli jsme :

🥇 22 zlatých

🥈 21 stříbrných

🥉 17 bronzových

celkem 60 medailí

Na Strahově také soutěžilo mimo hlavní program žactvo ve vložených sprintech a hrozně moc osobáků přivezli 👍

To byl tedy úspěšný víkend, poděkování za péči patří našim trenérům, kteří se dětem celoročně věnují a ukrajují tak dost svého času právě pro ně. Děkujeme všem dětem za parádní reprezentaci našeho klubu, medailistům třeseme rukou a ostatním držíme palce do dalších závodů !

Takže díky Míšo, Ájo, Luboši, Šárko, Ivko, Eliško, Martine a všem rodičům, kteří své děti podporují a jsou součástí našeho modro-barevného týmu ! #dekujeme👍🤩

Fotky: https://triatletkv.rajce.idnes.cz/Mistrovstvi_Karlovarskeho_kraje_predzactva_v_hale_2023/