Naši nejmenší chodí cvičit každý pátek i s rodiči a nová spolupráce s LBM Factory

11. 3. 2023

Každý pátek se scházíme s našimi nejmenšími, kteří k nám přicházejí na cvičení rodičů s dětmi, učíme se skákat, házet míčkem, běhat, přeskakovat a taky čekat a poslouchat nové pokyny od trenérů, abychom byli do budoucna připraveni pracovat a trénovat v kolektivu. Je to krásná práce vidět, jak se maličké děti týden od týdne zlepšují. Snažíme se samozřejmě rodiče motivovat, aby s dětmi trávili hodně času venku, sportovali, chodili a bavili se pohybem. Nechali děti házet kamínky do rybníka, přeskakovat louže a lézt na stromy, to vše jim do budoucna totiž strašně pomůže.

Děkujeme za obrovský zájem, který u nás o cvičení je. Hodně rodičů s dětmi nyní čekalo na zařazení a opravdu dlouho. Vytvořili jsme tak novou spolupráci s LBM Factory a paní Lucií Habalovou, která pro takové cvrčky, kteří si místa u nás nemohou dočkat, vytvořila 2 nové skupiny, kam se mohou přihlásit ! Pokud máte ještě zájem, neváhejte kontaktovat vedení našeho klubu nebo rovnou cvičení v LBM Factory, viz. níže

Na základě velké poptávky po atletické přípravce jsme se domluvili s atletickým klubem Triatlet KV na otevření dvou kurzů pro dětičky od 2 do 4 let (pondělí a středa od 15:00).

Ve spolupráci s klubem znamená, že děti, které dosáhnou věku 4 let mohou pokračovat přímo na tréninky do Triatletu KV. S klubem jsme v kontaktu a pro přestup vybereme ten nejlepší čas a také budeme dětičky informovat o různých sportovních akcích.
Skupiny jsou uzavřeným kurzem, pokud tedy chcete více informací či své dítko rovnou přihlásit, kontaktujte nás zde ve zprávě, na emailu info@lbmotionfactory.cz nebo na tel.čísle 776 067 553
Máme z toho velkou radost a těšíme se na všechny pohybu chtivé