Nezastavitelná Kůsová opět v novém osobáku

4. 4. 2023

O víkendu se uskutečnil pražský půlmaraton RunCzech již mnoho let tradiční akce v centru Prahy, která vždy přiláká na start tisíce běžců, a to nejen z České republiky. Letos za chladného počasí se z našeho klubu zúčastnila dvojice Kůsová a Macháček.

Lenka Kůsová si vylepšila osobní maximum o půl minuty 1:26:00, Marek Macháček doběhl do cíle v čase 1:29:39. Oběma děkujeme za super reprezentaci !

Komentář Lenky po zavodě:

Po nedělním tréninkovém pulmaratonu na Meluzince, kdy sem si opravdu hrabla na dno, jsem cely tyden odpočívala. V pondeli na treninku s dětmi na mě Luboš zkoušel salto na trampolíně, ale statečně jsem odolala. Ve čtvrtek už jsem si dala floorbal. I tak cely tyden velky obavy, jestli se tělo dalo do pohody a jak to dneska pobezi. Pocasi ideal a posledni dva kilometry me vytahl italsky kolega, co me proste nenechal za sebou a dost hlasite na me rval, at makam, ze cas budu mit super. Tak jo. Posledni kilometr byl na moralku, ale povedlo se. Cas 1:26 je osobak a kdybych trosku hejbla driv, mohla tam byt ta vysnena 25. Tak priste 👋🏻👋🏻👋🏻