Podzimní soustředění jsme strávili na zámku v Nečtinách

4. 11. 2019

Podzimní soustředění jsme strávili na zámku v Nečtinách, kde od loňského roku přibylo skvělé multifunkční hřiště s tartanem a samozřejmě na podzim se v případě nepřízně hodí i místní tělocvična. 

Tu jsme ale moc nepotřebovali, protože počasí nám vyšlo více než skvěle. A tak téměř 60 závodníků od 7 do 20 let si 4 tréninkové dny užilo skvěle, udělali jsme hodně práce a zase hlavně i utužili tréninkovou partu. Zpestřením byla připravená lezecká trasa, kterou zdolala většina dětí bravurně a jištění jim poskytovala dvojice trenérů Petra Mikešová a Venca Triner. Petře a její muži Martinovi patří také velké poděkování za zajištění trasy a zapujčení veškerého lezeckého vybavení, děti si zaběhly také do Manětína, podívaly se na zříceninu hradu Nečtiny a zažili další legraci u stolního fotbálku. Starší závodníci pracovali na síle a ještě pokračovali v kondiční přípravě. Skvělá strava v Nečtinách se nezměnila a měli jsme výborný servis, ještě trošku vylepšit ubytování a sociální zázemí a areál nebude mít opravdu jedinou chybičku. 

Poděkování patří všem trenérům, kteří s dětmi vycestovali: Oldřich Dvořák, Lucie Markusková, Venca Triner, Lucie Trubačová, Petra Mikešová a Luboš Sochůrek, sešla se super parta dětí i trenérů !