Prázdniny odstartovalo letní soustředění

5. 7. 2019

První letní atletické soustředění je za námi. Krátké shrnutí z posledního dne soustředění od vedoucího trenéra soustředění Radka Vastla přinášíme zde:

Poslední příspěvek ze soustředění Nové Město 2019. Na závěr nám skřítkové za nově zbudované domečky z dopoledních hodin zanechali poklad, který nebylo snadné nalézt ale nakonec se podařilo . Večer medaile a vyplnění posledních úkolů. 
Odpolední soutěžení nabralo neskutečné obrátky, kdy se projevila opravdu skvělá soudružnost týmu a ukázalo se, že tohle soustředění si děti opravdu dlouho budou pamatovat. Děti byly skvělé? a doufám, že nezapomenou na skvělé zážitky, nové kamarády, trenéry, trenérky , které se jim věnovali opravdu na maximum? a za to jim patří moje velké DÍKY ❤️ Teď již poslední poslední pohádky na dobrou noc a zítra v 10 hodin se uvidíme osobně.

Poděkování patří všem trenérů a trenérkám, které se o děti po dobu 5 dnů starali a vymysleli pro ně krásný pestrý program včetně kouzelníka, koupání, opékání buřtů s písničkami a kytarou, soutěží, zmrzlinou, občerstvení melounem, navíc spousta her a zábavy. Moc mě těší, že z řad rodičů byl zájem o toto soustředění opravdu obrovský a byli jsme nuceni postupně kapacitu navýšit. Znamená to, že se vašim dětem s našimi trenéry líbí 

Tak zase za rok  Lucie Markusková, předseda klubu

66450347 2838001439550449 6691066929815224320 n