Pražská strahovská přetlakovka nám přinesla opět další osobní rekordy

6. 2. 2023

O uplynulém víkendu jsme závodili na 3 místech:

Strahov se z pohledu osobních rekordů jevil jako nejpovedenější z víkendových bojů. 👉 6 závodníků 👉 8 startů = 6 osobních rekordů

Osobní rekordy a posun v tabulkách ČR si odvážejí tito žáci, Nikola Růžková /na fotce/ a Martin Lukáš na 1500 m, Theodor Váša a Kryštof Hytych na 800 m, Vanesa Krýslová a Nela Jurášová na 60 mpř.

V sobotu pak na Stromovce běžela juniorka Eliška Kučerová 1500 m, lehce zaostala za letošním halovým maximem a chtěla zaběhnout lépe než 5:12. V neděli pak ve smolné bilanci ve Stromovce pokračoval Šimon Kraft, junior s 6 kg koulí se pral s technikou v kruhu a po 2 přeslapech jeho výsledných 11,08 m je daleko za tím, co by se bralo jako úspěch.

V neděli pak další parta bojovala v Plzeňském tunelu, kde si nejlepe vedl dorostenec František Ševčík, který si vytvořil na 60 m nový halový osobák 7,56. Na překážkách pak bojoval dorostenec Matěj Denk a jeho mladší bratr, starší žák Štěpán, oba zaběhly skoro stejně srovnatelné časy se svými osobními rekordy. Štěpán si pak ještě odbíhal na skok do dálky, kde bohužel neměl ani jeden platný pokus.

Vydařený víkend i s nějakými těmi nezdary, to je prostě sport, nezbývá než makat a pokusit se zúročit to v dalších závodech. 👍

Další víkend nás čeká v sobotu 11.2.2023 Přebor Ústeckého kraje na pražském Strahově.