Skupiny

Členské příspěvky klubu jsou svou povahou, jak již naznačuje název, poplatek člena klubu, který je podmínkou členství v klubu Triatlet Karlovy Vary z.s. Výše příspěvku zdaleka nepokrývá veškeré náklady klubu, které jsou spojeny s jeho fungováním. Veškeré náklady klubu na činnost (mj. odměny trenérům, organizační činnost, pronájmy sportovišť, dopravné, startovné, pořadatelské náklady, pojištění, nákup materiálu a tréninkových pomůcek, rehabilitace, odměny pro nejlepší závodníky) převyšují výběr příspěvků několikanásobně.

Úprava časů tréninků se může nyní lišit v důsledku nařízení vlády ČR. Informace naleznete v informačních skupinách jednotlivých skupin.

Žádost – zdravotní prohlídka (určeno pro děti 2011 – 2016, dětem 2010 a starším na zátěžové sportovní prohlídce vystaví potvrzení včetně výsledku přímo lékař z počítače)

Skupina 1
Starší žactvo, dorost, junioři, muži a ženy

Hřiště - ZŠ Krušnohorská, 1.11.-15.3. Tělocvična Tubex (středa 16:30 - 18:30); ZŠ Krušnohorská (úterý 16:30 - 18:30)

Oldřich Dvořák

Vedoucí trenér Sportovního střediska mládeže

Trenér 2. třídy

Telefon: 736 650 327
E-mail: dvorak.reposport@seznam.cz
Tréninkové časy
Pondělí Dle trenéra
Úterý Dle trenéra
Středa Dle trenéra
Čtvrtek Dle trenéra
Pátek Dle trenéra

Lucie Markusková

Trenér 2. třídy, specializace žactvo

Telefon: 734 321 414
E-mail: l.markuskova@triatletkv.cz
Tréninkové časy
Pondělí Dle trenéra
Úterý Dle trenéra
Středa Dle trenéra
Čtvrtek Dle trenéra
Pátek Dle trenéra

Skupina 2
Starší žactvo, dorost, junioři, muži a ženy

Hřiště - ZŠ Krušnohorská, 1.11.-15.3. Tělocvična ZŠ Komenského - Velká (pondělí 16 - 18)

Václav Triner

Licence trenér 3. třídy, spolupracující trenér s SpS

Telefon: 777 079 727
E-mail: vasektriner@seznam.cz
Tréninkové časy
Pondělí 16:00-18:00
Úterý 16:00-18:00
Středa 16:00-18:00
Čtvrtek 16:00-18:00
Pátek 16:00-18:00

Lucie Hynková

Trenér TŽ

Telefon: 730 138 850
E-mail: lucie.hynkova@post.cz
Tréninkové časy
Pondělí 16:00-18:00
Úterý 16:00-18:00
Středa 16:00-18:00
Čtvrtek 16:00-18:00
Pátek 16:00-18:00

Skupina 3
Mladší žactvo

Hřiště - ZŠ Krušnohorská, 1.11.-15.3. Tělocvična Tubex (středa 16:30 - 18:30); ZŠ Krušnohorská (úterý 16:30 - 18:30)

Lucie Markusková

Trenér 2. třídy, specializace žactvo

Telefon: 734 321 414
E-mail: l.markuskova@triatletkv.cz
Tréninkové časy
Pondělí 16:30-18:30
Úterý 16:00-18:30
Středa 16:30-18:30
Čtvrtek 16:30-18:30
Pátek 16:30-18:30

Skupina 4
Ročníky 2009-2010

Hřiště - ZŠ Krušnohorská, 1.11.-15.3. Tělocvična ZŠ Krušnohorská - Velká (pondělí 17:30 - 19:00)

Michaela Havlinová

Licence trenér žactva

Telefon: 778 087 858
E-mail: michaela.havlinova@gmail.com
Tréninkové časy
Pondělí 17:30-19:00
Úterý 17:30-18:45 Společný trénink
Čtvrtek 17:30-19:00

Jaroslava Straková

Trenér TŽ

Telefon: 732 675 310
E-mail: j.knedlajs@seznam.cz

Tréninkové časy
Pondělí 17:30-19:00
Úterý 17:30-18:45 Společný trénink
Čtvrtek 17:30-19:00

 

Skupina 5
Ročníky 2011-2012

Hřiště - ZŠ Krušnohorská, 1.11.-15.3. Tělocvična ZŠ Krušnohorská - Velká (pondělí 16:30 - 17:30)

Michaela Havlinová

Licence trenér žactva

Telefon: 778 087 858
E-mail: michaela.havlinova@gmail.com
Tréninkové časy
Pondělí 16:30-17:30
Úterý 17:30-18:45 Společný trénink
Čtvrtek 16:30-17:30

Jaroslava Straková

Trenér TŽ

Telefon: 732 675 310
E-mail: j.knedlajs@seznam.cz

Tréninkové časy
Pondělí 16:30-17:30
Úterý 17:30-18:45 Společný trénink
Čtvrtek 16:30-17:30

Skupina 6
Ročníky 2007-2009

Hřiště - ZŠ Krušnohorská, Tělocvična - ZŠ Komenského (velká)

Lukáš Kraft

Trenér žactva

E-mail: lukaskraft@seznam.cz
728 261 997
Tréninkové časy
Pondělí 17:30-19:00; v zimě 17:00-18:00 (informace ve what. skupině)
Úterý 17:30-18:45 Společný trénink
Čtvrtek 17:30-19:00; v zimě tělocvična ZŠ Komenského 17:00 – 18:00

Ivana Pachmanová

trenér TAP

Telefon: 775 663 442
E-mail: ajanka1977@seznam.cz
Tréninkové časy
Pondělí 17:30-19:00; v zimě 17:00-18:00 (informace ve what. skupině)
Úterý 17:30-18:45 Společný trénink
Čtvrtek 17:30-19:00; v zimě tělocvična ZŠ Komenského 17:00 – 18:00

Klára Markofová

Trenér TAP

E-mail: lukaskraft@seznam.cz
Tréninkové časy
Pondělí 17:30-19:00; v zimě 17:00-18:00 (informace ve what. skupině)
Úterý 17:30-18:45 Společný trénink
Čtvrtek 17:30-19:00; v zimě tělocvična ZŠ Komenského 17:00 – 18:00

Skupina 7
Ročníky 2010-2011

Hřiště - ZŠ Krušnohorská, Tělocvična - ZŠ Komenského (velká)

Lukáš Kraft

Trenér žactva

E-mail: lukaskraft@seznam.cz
728 261 997
Tréninkové časy
Pondělí 16:30-17:30; v zimě 16:00-17:00 (informace ve what. skupině)
Úterý 17:30-18:45 Společný trénink
Čtvrtek 16:30-17:30; v zimě tělocvična ZŠ Komenského 16:00 – 17:00

Ivana Pachmanová

trenér TAP

Telefon: 775 663 442
E-mail: ajanka1977@seznam.cz
Tréninkové časy
Pondělí 16:30-17:30; v zimě 16:00-17:00 (informace ve what. skupině)
Úterý 17:30-18:45 Společný trénink
Čtvrtek 16:30-17:30; v zimě tělocvična ZŠ Komenského 16:00 – 17:00

Klára Markofová

Trenér TAP

E-mail: lukaskraft@seznam.cz
Tréninkové časy
Pondělí 16:30-17:30; v zimě 16:00-17:00 (informace ve what. skupině)
Úterý 17:30-18:45 Společný trénink
Čtvrtek 16:30-17:30; v zimě tělocvična ZŠ Komenského 16:00 – 17:00

Skupina 8
Ročníky 2012-2013

Hřiště - ZŠ Krušnohorská (od 1.4.2023), Tělocvična - ZŠ Komenského (malá)

Luboš Sochůrek

Licence trenér 3. třídy

Telefon: 776 229 338
E-mail: 3sochurci@centrum.cz
Tréninkové časy
Pondělí 16:30-18:00
Úterý 17:30-18:45 Společný trénink
Čtvrtek 16:30-18:00

Šárka Štěříková

Telefon: 720 665 837
E-mail: sterikova.sarka@gmail.com

Tréninkové časy
Pondělí 16:30-18:00
Úterý 17:30-18:45 Společný trénink
Čtvrtek 16:30-18:00

Skupina 9
Ročníky 2014

Hřiště - ZŠ Komenského, Tělocvična - ZŠ Komenského (malá)

Ivana Mudrová

Trenér TŽ

Telefon: 775 938 050
E-mail: mudrova82@seznam.cz
Tréninkové časy
Úterý 17:00-18:00
Pátek 17:00-18:30

Eliška Kučerová

Tréninkové časy
Úterý 17:00-18:00
Pátek 17:00-18:30

Skupina 10
Ročníky 2015

Hřiště - ZŠ Komenského, Tělocvična - ZŠ Komenského (malá)

Ivana Mudrová

Trenér TŽ

Telefon: 775 938 050
E-mail: mudrova82@seznam.cz
Tréninkové časy
Úterý 16:00-17:00
Pátek 17:00-18:30

Eliška Kučerová

Tréninkové časy
Úterý 16:00-17:00
Pátek 17:00-18:30

Skupina 11
Ročníky 2016

Hřiště - ZŠ Konečná, Tělocvična - ZŠ Konečná

Radek Vastl

Licence trenér žactva

Telefon: 602 592 077
E-mail: radekvastl@seznam.cz
Tréninkové časy
Pondělí 16:00-17:00

Jitka Vastlová

Licence trenér žactva

Tréninkové časy
Pondělí 16:00-17:00

Skupina 12
Ročníky 2016

Hřiště - ZŠ Konečná, Tělocvična - ZŠ Konečná

Radek Vastl

Licence trenér žactva

Telefon: 602 592 077
E-mail: radekvastl@seznam.cz
Tréninkové časy
Pondělí 17:00-18:00

Jitka Vastlová

Licence trenér žactva

Tréninkové časy
Pondělí 17:00-18:00

Skupina 13
Ročníky 2017

Hřiště - ZŠ Komenského, Tělocvična - ZŠ Komenského (velká)

Radek Vastl

Licence trenér žactva

Telefon: 602 592 077
E-mail: radekvastl@seznam.cz
Tréninkové časy
Úterý 16:00-17:00

Jitka Vastlová

Licence trenér žactva

Tréninkové časy
Úterý 16:00-17:00

Skupina 14
Ročníky 2017

Hřiště - ZŠ Komenského, Tělocvična - ZŠ Komenského (velká)

Radek Vastl

Licence trenér žactva

Telefon: 602 592 077
E-mail: radekvastl@seznam.cz
Tréninkové časy
Úterý 17:00-18:00

Jitka Vastlová

Licence trenér žactva

Tréninkové časy
Úterý 17:00-18:00

Skupina 15
Ročníky 2018

Hřiště - ZŠ Krušnohorská, Tělocvična - ZŠ Krušnohorská (malá)

Evelina Neckářová

Licence trenér atletické přípravky

Telefon: 603 951 774
E-mail: e.neckarova@triatletkv.cz

Tréninkové časy
Úterý 16:30-17:15

Gabriela Švejdarová

Licence trenér atletické přípravky

Tréninkové časy
Úterý 16:30-17:15

Skupina 16
Ročníky 2018

Hřiště - ZŠ Krušnohorská, Tělocvična - ZŠ Krušnohorská (malá)

Evelina Neckářová

Licence trenér atletické přípravky

Telefon: 603 951 774
E-mail: e.neckarova@triatletkv.cz

Tréninkové časy
Úterý 17:30-18:15

Gabriela Švejdarová

Licence trenér atletické přípravky

Tréninkové časy
Úterý 17:30-18:15

Skupina 17
Ročníky 2019

Hřiště - ZŠ Libušina, Tělocvična - ZŠ Libušina

Evelina Neckářová

Licence trenér atletické přípravky

Telefon: 603 951 774
E-mail: e.neckarova@triatletkv.cz

Tréninkové časy
Pondělí 16:15 – 17:00

Skupina 18
Ročníky 2019

Hřiště - ZŠ Libušina, Tělocvična - ZŠ Libušina

Evelina Neckářová

Licence trenér atletické přípravky

Telefon: 603 951 774
E-mail: e.neckarova@triatletkv.cz

Tréninkové časy
Pondělí 17:15 – 18:00

Skupina 19
Ročníky 2018-2019

Hřiště - ZŠ Konečná, Tělocvična - ZŠ Konečná

Eliška Markofová

Telefon: 776 288 317
E-mail: markofovae@gmail.com

Tréninkové časy
Pátek 16:15 – 17:00

Michaela Patočková

Tréninkové časy
Pátek 16:15 – 17:00

Skupina 20
Ročníky 2020 - Rodiče s dětmi

Hřiště - ZŠ Konečná, Tělocvična - ZŠ Konečná

Eliška Markofová

Telefon: 776 288 317
E-mail: markofovae@gmail.com

Tréninkové časy
Pátek 17:15 – 18:00

Michaela Patočková

Tréninkové časy
Pátek 17:15 – 18:00

Skupina 21
Kroužek

Hřiště - ZŠ Libušina, Tělocvična - ZŠ Libušina

Petra Mikešová

licence trenér atletické přípravky

Telefon: 739 402 438
E-mail: petamikesova@email.cz
Tréninkové časy
Středa 16:30-18:00

Skupina 22
Cyklo Kroužek

Celoročně venku

Lukáš Hamata

Telefon: 730 548 639
E-mail: lhamata05@seznam.cz
Tréninkové časy
Středa 16:00-18:00

Skupina 23

Bohunka Hrabáková

Trenér triatlonu 3. třídy

Tréninkové časy
Pondělí 19:00-20:00 – KV Arena

Skupina 24

Bohunka Hrabáková

Trenér triatlonu 3. třídy

Tréninkové časy
Pátek 18:30-19:30 – KV Arena

Vedoucí družstev

Lucie Markusková

Vedoucí družstva žen – 2. Liga

Telefon: 734 321 414
E-mail: l.markuskova@triatletkv.cz

Petr Markusek

Vedoucí družstva mužů – 1. Liga

Telefon: 732 385 838
E-mail: triatletkv@email.cz

Masáže a fyzio

Bc. Dagmar Vastlová

Fyzio cvičení v rehabilitačním centru MEDEOR KV pod vedením fyzioterapeutky Bc. Dagmar Vastlové

Plavání

Bohunka Hrabáková

Trenér triatlonu 3. třídy

Tréninkové časy
Pondělí 19:00-20:00 – KV Arena
Pátek 18:30-19:30 – KV Arena

Drahomíra Bendová

Tréninkové časy
Pondělí 19:00-20:00 – KV Arena
Pátek 18:30-19:30 – KV Arena

Kroužky atletiky

Lenka Kůsová

Tréninkové časy
Pátek ZŠ Krušnohorská