Skupiny

Skupina 1
Starší žactvo, dorost, junioři, muži a ženy

Oldřich Dvořák

Vedoucí trenér Sportovního centra mládeže

Trenér 2. třídy

Telefon: 736 650 327
E-mail: dvorak.reposport@seznam.cz
Tréninkové časy
Pondělí 15:30-17:30
Úterý 15:30-17:30
Středa 15:30-17:30
Čtvrtek 15:30-17:30
Pátek 15:30-17:30

Lucie Markusková

Vedoucí trenér Sportovního střediska mládeže

Trenér 2. třídy, specializace žactvo

Telefon: 734 321 414
E-mail: l.markuskova@triatletkv.cz
Tréninkové časy
Pondělí 16:30-18:00
Úterý 15:30-17:00
Středa 16:30-18:00
Čtvrtek 16:30-18:00
Pátek 15:30-17:00

Štěpán kříž

trenér žactva, spolupracující trenér s SpS

Telefon: 605 705 632
E-mail: spejsn@seznam.cz
Tréninkové časy
Pondělí 16:00-18:00
Úterý 16:00-18:00
Středa 16:00-18:00
Čtvrtek 16:00-18:00
Pátek 16:00-18:00

Skupina 2

Václav Triner

Licence Trenér žactva, spolupracující trenér s SpS

Telefon: 777 079 727
E-mail: vasektriner@seznam.cz

Tréninkové časy
Pondělí 16:00-18:00
Úterý 16:00-18:00
Středa 16:00-18:00
Čtvrtek 16:00-18:00
Pátek 16:00-18:00

Lucie Trubačová

Licence trenér atletické přípravky

Telefon: 774 365 004
E-mail: l.trubacova@triatletkv.cz

Tréninkové časy
Pondělí 16:00-18:00
Úterý 16:00-18:00
Středa 16:00-18:00
Čtvrtek 16:00-18:00
Pátek 16:00-18:00

Skupina 3
Ročníky 2008 - 2009

V zimním období tělocvična na ZŠ Stará Role - Školní ve stejných časech pondělí a čtvrtek

Lukáš Kraft

Licence trenér žactva

Telefon: 728 261 997
E-mail: lukaskraft@seznam.cz
Tréninkové časy
Pondělí 16:30-17:30
Úterý 17:30-18:30 celoročně venku
Čtvrtek 16:30-17:30

Michaela Havlinová

Licence trenér žactva

Telefon: 778 087 858
E-mail: michaela.havlinova@gmail.com
Tréninkové časy
Pondělí 16:30-17:30
Úterý 17:30-18:30 celoročně venku
Čtvrtek 16:30-17:30

Klára Markofová

Tréninkové časy
Pondělí 16:30-17:30
Úterý 17:30-18:30 celoročně venku
Čtvrtek 16:30-17:30

Skupina 4
Ročníky 2009 - 2010

V zimním období tělocvična na ZŠ Stará Role - Školní ve stejných časech pondělí a čtvrtek

Lukáš Kraft

Licence trenér žactva

Telefon: 728 261 997
E-mail: lukaskraft@seznam.cz
Tréninkové časy
Pondělí 17:30-18:30
Úterý 17:30-18:30 celoročně venku
Čtvrtek 17:30-18:30

Michaela Havlinová

Licence trenér žactva

Telefon: 778 087 858
E-mail: michaela.havlinova@gmail.com
Tréninkové časy
Pondělí 17:30-18:30
Úterý 17:30-18:30 celoročně venku
Čtvrtek 17:30-18:30

Klára Markofová

Tréninkové časy
Pondělí 17:30-18:30
Úterý 17:30-18:30 celoročně venku
Čtvrtek 17:30-18:30

Skupina 5
Ročníky 2011 – 2012

v zimním období o 30 minut posun dříve, tělocvična ZŠ Komenského

Luboš Sochůrek

Licence trenér žactva

Telefon: 776 229 338
E-mail: 3sochurci@centrum.cz
Tréninkové časy
Pondělí 16:30-17:30
Čtvrtek 16:30-17:30

Petra Mikešová

licence trenér atletické přípravky

Telefon: 739 402 438
E-mail: petamikesova@email.cz
Tréninkové časy
Pondělí 16:30-17:30
Čtvrtek 16:30-17:30

Filip Sochůrek

licence trenér atletické přípravky

Tréninkové časy
Pondělí 16:30-17:30
Čtvrtek 16:30-17:30

Skupina 6
Ročníky 2009 - 2011

v zimním období o 30 minut posun dříve, tělocvična ZŠ Komenského

Luboš Sochůrek

Licence trenér žactva

Telefon: 776 229 338
E-mail: 3sochurci@centrum.cz
Tréninkové časy
Pondělí 16:30-17:30
Čtvrtek 16:30-17:30

Petra Mikešová

licence trenér atletické přípravky

Telefon: 739 402 438
E-mail: petamikesova@email.cz
Tréninkové časy
Pondělí 17:30-18:30
Úterý 17:30-18:30 celoročně venku
Čtvrtek 17:30-18:30

Filip Sochůrek

licence trenér atletické přípravky

Tréninkové časy
Pondělí 17:30-18:30
Úterý 17:30-18:30 celoročně venku
Čtvrtek 17:30-18:30

Skupina 7
Ročníky 2012

v zimním období tělocvična ZŠ Komenského (úterý) a ZŠ Konečná (pátek)

Nikola Rotheova

trenér TAP

Tréninkové časy
Úterý 16:00-17:00
Pátek 16:00-17:00

Ivana Pachmanová

trenér TAP

Tréninkové časy
Úterý 16:00-17:00
Pátek 16:00-17:00

Skupina 8
Ročníky 2013

Tréninky na ZŠ Konečná

Radek Vastl

Licence trenér žactva

Telefon: 602 592 077
E-mail: radekvastl@seznam.cz
Tréninkové časy
Úterý 17:15-18:00
Pátek 17:15-18:00

Jitka Vastlová

Licence trenér žactva

Tréninkové časy
Úterý 17:15-18:00
Pátek 17:15-18:00

Zuzana Vastlová

Tréninkové časy
Úterý 17:15-18:00
Pátek 17:15-18:00

Eliška Kučerová

Tréninkové časy
Úterý 17:15-18:00
Pátek 17:15-18:00

Skupina 9
Ročníky 2014

Tréninky na ZŠ Konečná

Radek Vastl

Licence trenér žactva

Telefon: 602 592 077
E-mail: radekvastl@seznam.cz
Tréninkové časy
Pondělí 16:15-17:00

Jitka Vastlová a dvě pomocné trenérky

Licence trenér žactva

Tréninkové časy
Pondělí 16:15-17:00

Skupina 10
Ročníky 2014

Radek Vastl

Licence trenér žactva

Telefon: 602 592 077
E-mail: radekvastl@seznam.cz
Tréninkové časy
Pondělí 17:15-18:00

Jitka Vastlová a dvě pomocné trenérky

Licence trenér žactva

Tréninkové časy
Pondělí 17:15-18:00

Skupina 11
Ročníky 2013 - 2 tréninkové skupiny

Radek Vastl

Licence trenér žactva

Telefon: 602 592 077
E-mail: radekvastl@seznam.cz
Tréninkové časy
Úterý 16:15-17:00 ZŠ Konečná
Pátek 16:15-17:00 ZŠ Konečná

Jitka Vastlová a dvě pomocné trenérky

Licence trenér žactva

Tréninkové časy
Úterý 16:15-17:00 ZŠ Konečná
Pátek 16:15-17:00 ZŠ Konečná

Eva Dvořáková

Licence trenér atletické přípravky

Tréninkové časy
Úterý 16:15-17:00 ZŠ Konečná
Pátek 16:15-17:00 ZŠ Konečná

Zuzana Vastlová

Tréninkové časy
Úterý 16:15-17:00 ZŠ Konečná
Pátek 16:15-17:00 ZŠ Konečná

Skupina 12
Ročníky 2016-2017

Tréninky na ZŠ školní - Stará Role

Evelina Kraftová a dvě pomocné trenérky

Licence trenér atletické přípravky

Telefon: 603 951 774
E-mail: evelinapetrova@seznam.cz

Tréninkové časy
Úterý 16:30-17:15 – ročníky 2016
Úterý 17:30-18:15 – ročníky 2015

Gabriela Švejdarová

Licence trenér atletické přípravky

Tréninkové časy
Úterý 16:30-17:15 – ročníky 2016
Úterý 17:30-18:15 – ročníky 2015

Skupina 13
Cvičení rodičů s dětmi 2 - 3 roky, dvě tréninkové skupiny

v zimním období tělocvična ZŠ Libušina

Adéla Košíková

Tréninkové časy
Pondělí 16:30-18:00
Úterý 15:30-17:00
Středa 16:30-18:00
Čtvrtek 16:30-18:00
Pátek 15:30-17:00

Eliška Markofová

Tréninkové časy
Pondělí 16:30-18:00
Úterý 15:30-17:00
Středa 16:30-18:00
Čtvrtek 16:30-18:00
Pátek 15:30-17:00

Anna Korbová

Tréninkové časy
Pondělí 16:30-18:00
Úterý 15:30-17:00
Středa 16:30-18:00
Čtvrtek 16:30-18:00
Pátek 15:30-17:00

Skupina 14

Iveta Urbánková

Licence trenér atletické přípravky

Telefon: 734 490 188
E-mail: maxxovka@seznam.cz

Tréninkové časy
Středa 16:15-17:00 – ročníky 2015 a 2016
Středa 17:15-18:00 – ročníky 2014 a 2015

Viktorie Schveinerová a Valentina Ludvíková

Tréninkové časy
Středa 16:15-17:00 – ročníky 2015 a 2016
Středa 17:15-18:00 – ročníky 2014 a 2015

Vedoucí družstev

Lucie Markusková

Vedoucí družstva žen – 2. Liga

Telefon: 734 321 414
E-mail: l.markuskova@triatletkv.cz

Petr Markusek

Vedoucí družstva mužů – 1. Liga

Telefon: 732 385 838
E-mail: triatletkv@email.cz

Masáže a fyzio

Bc. Dagmar Vastlová

Fyzio cvičení v rehabilitačním centru MEDEOR KV pod vedením fyzioterapeutky Bc. Dagmar Vastlové

Plavání

Bohunka Hrabáková

Tréninkové časy
Pondělí 19:00-20:00 – KV Arena
Středa 18:00-20:00 – ZŠ Krušnohorská
Pátek 15:00-16:00 – ZŠ Krušnohorská
Pátek 19:30-20:30 – KV Arena

Tomáš Urbánek

Tréninkové časy
Pondělí 19:00-20:00 – KV Arena
Středa 18:00-20:00 – ZŠ Krušnohorská
Pátek 15:00-16:00 – ZŠ Krušnohorská
Pátek 19:30-20:30 – KV Arena

Kroužky atletiky

Radek Vastl

Licence trenér žactva

Telefon: 602 592 077
E-mail: radekvastl@seznam.cz
Tréninkové časy
Úterý ZŠ Komenského
Středa ZŠ Karlovarská Nejdek
Pátek ZŠ Krušnohorská

Václav Triner

Licence Trenér žactva, spolupracující trenér s SpS

Telefon: 777 079 727
E-mail: vasektriner@seznam.cz

Tréninkové časy
Úterý ZŠ Komenského
Středa ZŠ Karlovarská Nejdek
Pátek ZŠ Krušnohorská