Timm Šmehlík bohužel musel pověsit na krk pomyslnou „bramboru“

4. 4. 2023

V pátek jsme den předem vyrazili na Mistrovství České republiky v přespolním běhu v Jablonném nad Orlicí v Pardubickém kraji. Naše výprava čítala skoro 20ku závodníků.

Nejlépe si v mistrovském závodě vedl mladší žák Timm Šmehlík, který mohutným finišem bojoval o jednu z medailí, bohužel nakonec to bylo 4. nepopulární místo.

Mezi mladšími žáky pak ještě do TOP 10 zasáhli 6. místem Adam Fišer a 9. místem Ferdinand Andreovský. Dále pak 45. místo Benda, 56. místo Nicolas Markusek a 58. místo Jakub Korellus

Mezi staršími žáky 3 km pak do TOP 20 zasáhli na 12. místě Hugo Macháček a 17. místě Theodor Váša oba teprve prvním rokem starší žáci, 48. místo Martin Lukáš, 62. místo Lukáš Korellus a 67. místo Kryštof Hytych.

Starší žákyně 3 km v TOP 20 na 12. místě Nikola Růžková opět skvělý výkon závodnice, která je v kategorii teprve prvním rokem, 23. místo Kateřina Jungmannová.

Mezi dorostenkami na 3 km trati pak Nela Juránková na 44. místě.

V kategoriích startovalo většinou mezi 80 – 100 závodníky, soupeři se s jeli z celé republiky, trať nebyla vůbec jednoduchá. Všichni naši závodníci se s tratí porvali jak nejlépe uměli a dali do toho svá bojovná srdce !

Foto: Česká atletika – Jsem atlet

Ve vloženém závodě předžactva vybojovala vítězství Elen Svobodová a stříbro Bartoloměj Andreovský, i další závodníci Adam Sunek, Eliška Šarkánová, Lea Macháčková se na trati plné závodníků neztratili. I jim moc děkujeme za reprezentaci našeho klubu a těšíme se v dalším roce již v mistrovském závodě !

Z Pardubického kraje tak odjíždíme velmi spokojeni a s další dávkou nových a cenných zkušeností !

Všem závodníkům a jejich trenérům gratulujeme !