V barvách Triatletu dominovali Hoffman a Kůsová

9. 1. 2023

40. ročník Novoročního běhu do Svatošských skal se tradičně uskutečnil na Nový rok 1.1. v Doubí za pořadatelství SKP Liapor Karlovy Vary. Trať dlouhá 6,4 km směrem na Svatošské skály a zpět byla celá suchá a tedy velmi rychlá i s ohledem na teplejší počasí 10 st., o časový servis se opět postarala čipová časomíra Honzy Sokola www.sokotime.cz

Na skvělém celkovém 3. místě doběhl Martin Hoffman a doběhl si také pro 2. místo v kategorii mužů do 39 let. 3. místo ve stejné kategorii obsadil Radek Krummer. V kategorii 40 – 49 let těsně pod stupni vítězů skončil na 4. místo Jan Omrai. 2. místo v kategorii 50-59 let si vybojoval Slávek Švejdar. Suverénní vítězství v kategorii nad 60 let uhájil Karel Hellmich.

V kategorii žen do 34 let zvítězila Eliška Kučerová /celkově mezi všemi ženami 3./, v kategorii žen 35 – 49 let zvítězila Lenka Kůsová a stala se tak i absolutní vítězkou dnešního závodu.

V mládeži do 16 let soutěžili především závodníci našich barev a tak sehrávali souboje především mezi sebou. Mezi chlapci zvítězil i s minutovým odpočinkem kvůli žaludečním potížím Timm Šmehlík, 2. místo Theodor Váša a 3. místo obsadil Ferdinand Andreovský. Mezi dívkami pak krásné vítězství pro Elen Svobodovou, 2. místo Anna Reichová a 3. místo Adéla Reichová.

Gratulujeme všem závodníkům i těm, kteří se na stupně vítězů neprobojovali, ale na Nový rok si zaběhli tento tradiční závod.

Výsledky: https://sokotime.cz/vysledky/g-live.html?f=230101-doubi/230101.clax

Fotky: https://triatletkv.rajce.idnes.cz/40._rocnik_Novorocniho…/