Vánoční laťka v Chodově a nový rekord závodu pro Ferdu Andreovského

9. 1. 2023

V pondělí 12.12. se naši závodníci zúčastnili tradičního předvánočního klání a to vánoční látky v Chodově. Soutěž ve skoku vysokém je tradičním předvánočním závodem a jsme moc rádi že letos si tento závod nenechalo ujít 22 našich závodníků, z atletické přípravky a žactva, pro tyto kategorie je závod vypsán. Poděkování patří všem trenérům, kteří se dětem předem věnovali a nacvičovali s nimi v tělocvičnách.

Nakonec vybrali ty děti, které chtěly závod zkusit a u kterých věděli že skokanskou laťku překonají 👍 poděkování patří všem dětem, které nás perfektně reprezentovaly a zvládly skvěle tuto náročnou technickou disciplínu a samozřejmě těm nejlepším gratulujeme k vybojovaným medailím.

Za zmínku určitě stojí překonaný rekord v kategorii starší pripravky, který po 20 letech zdolal Ferdinand Andreovsky a výkonem 152 cm se zapsal do historie tohoto závodu a stal se tak novým držitelem rekordu. Zároveň je tímto výkonem po cele sezóně 2022 nejlepším závodníkem v tabulkách ČR. 🤩 skvělá práce Ferdo, gratulujeme ti 🍀🥳

Medaile si vybojovali:

🥇zlaté vezou Richard Vaculík, Ferdinand Andreovský, Ema Trávníková, Kristýna Straková, Emma Kverková

🥈stříbrné vezou Oldřich Šedivý, Marie Štěříková, Eliška Šarkánová

🥉bronzové vezou Luisa Máj, Adéla Tintěrová, Krištof Havlina

#vyska#skokvysoky#atletika#jsematlet

Fotky:

https://triatletkv.rajce.idnes.cz/Vanocni_latka_Chodov_2022/

https://triatletkv.rajce.idnes.cz/Vanocni_latka_Chodov_foto_p._David/